Rubriky
Uncategorized

Rovnátka na pevno: co od nich čekat?

Jakou mohu očekávat bolestivost?

U zcela čerstvých rovnátek je potřeba počítat s tím, že si nějakou dobu “sedají” a u některých pacientů dochází k tomu, že je chrup mírně bolí. V těchto případech doporučujeme aplikovat mírnící prostředky, které tento dopad výrazněji snižují. Po této úvodní fázi ovšem bolestivost vždy odchází a pacient naprostou většinu času neví o tom, že by měl nějaká rovnátka na sobě.

Jak probíhá postup léčby

Prvním krokem je nezávazná konzultace a analýza potřeb pacienta. Na jejím základě představíme postup léčby a následně vytvoříme rovnátka, představíme fáze léčby a “zaškolíme” pacienta do toho, jak s rovnátky zacházet.

U nás se specializujeme na průhledná, neviditelná rovnátka, kde nejsou vidět žádné drátky nebo gumičky, zcela opticky neviditelná pro okolí, za použití nejmodernějších technologických a medicinských poznatků.

Po celou dobu nošení rovnátek je třeba dbát maximálním způsobem na ústní hygienu. Nedoporučujeme však používat běžnou ústní vodu, která by mohla poškodit strukturu rovnátek a navíc vytvořit neestetické skvrny.

Cena

Je vždy individuální, nelze říci, že rovnátka stojí nějakou konkrétní částku – vždy se kalkulace odvíjí od konkrétních

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *